Smuteční oznámení

Ve věku 58 let nás náhle opustil kamarád a spoluhráč Mirek Valenta.

Vy, kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi.

Petanque club Kolová si dovoluje vyjádřit rodině nejhlubší soustrast.

(krátká vzpomínka na Medvídka – výběr z našich fotogalerií)


5 Komentářů

 1. Milan

  Někomu odešel třeba soupeř,nám všem z Osiky ale dobrý kamarád.

 2. Radana Brodilová (Řeháková)

  Odchod Mirka z tohoto světa mě velmi zaskočil….Bohužel se dnes nemůžu zúčastnit posledního rozloučení s ním, ale v mém srdci zůstane navždy, protože to byl skvělý člověk, který mě před 7 lety zasvětil do petanque …začal mě brávat na turnaje i přesto, že bylo jasné, že se mnou díru do světa neudělá 🙂 … pak jsem si dala 4 roky pauzu a až teď jsem znovu začala se svým mužem amatérsky hrát….jsem ráda, že jsem mohla být 10.7. na turnaji v Loděnici, kde Mira s Jindrou vyhráli. Medaili i diplom věnoval mé 5ti leté dceři Lauře, která byla za to moc šťastná a vše je od té doby na čestném místě v jejím pokojíčku. Miro, ještě jednou za vše díky a měj se tam nahoře skvěle! Radka B.

 3. Mirka Valentová

  Opravdu krásné,děkuji Ivoši.

 4. Ivoš K.

  Mireček „Medvídek – Méďa“ Valenta patřil po desetiletí do nejužšího okruhu mých nejlepších přátel.Jeho odchod je pro mě velká ztráta.
  O zesnulých je zvykem psát jen to dobré,ale v případě Mirečka je to snadné – on byl opravdu dobrý,rovný chlap a výborný kamarád,který byl zvyklý jednat a mluvit na rovinu a to i za minulého režimu – i proto jeho život a to i sportovní
  prošel několika zvraty. Komunisty nesnášel a bolševik mu zato zničil jeho velkou sportovní lásku – zakázal mu jeho milované létání a parašutismus. Poté se věnoval cyklistice a když mu jeho zhoršující se zdravotní stav neumožnil aktivní jízdu,tak dělal ochotně autodoprovod,také pomáhal ve fotbalovém klubu Kolová.Když jsme v roce 1997 objevili petanque,okamžitě se stal jedním z hnacích motorů nově se rodícího klubu v Kolové,nadšený,že našel nový sport,který může aktivně provozovat.Byl zakládajícím členem klubu,na první VH byl zvolen do klubového výboru a stal se hospodářem klubu,kterým zůstal až do své smrti.Má velkou zásluhu na tom,kde dnes petanque v Kolové je.
  Bude mi moc chybět.
  Ivoš Kacerovský

 5. Petra Landová

  Moc děkuji za krásnou vzpomínku na tátu

  Petra

Přidávání komentářů není povoleno.