členům PC Kolová: oznámení STK

Dnes jsme dostali toto sdělení STK:

Vážené prezidentky, vážení prezidenti,
v příštích chvílích obdržíte email s náhodně vygenerovanými hesly hráčů Vašeho klubu.

Prosíme Vás o rozeslání hesel jednotlivým hráčům, aby se tito mohli přihlašovat na stránky ČAPEK. Hesla lze po zalogování změnit a k vlastnímu zalogování je na stránkách dostupný manuál (i když je navržené co možná nejjednodušeji): http://czechpetanque.cz/dokumenty/manual_login.pdf

Upozorňujeme, že nová hesla byla vygenerována pouze hráčům, kteří doposud neměli na stránky přístup, tj. organizátorům turnajů a dalším hráčům, kteří už se na stránky někdy v minulosti zalogovali, se heslo nemění. Zároveň s rozesláním hesel se některé části stránek přesouvají do zóny viditelné pouze po přihlášení. Jde hlavně o:
– dotazy a návrhy pro web
– některé dokumenty ČAPEK
– SW pro vedení turnajů
– matriku
– pokyny pro nahrávání/tvorbu propozic a výsledků turnajů

O dalších funkcích pro přihlášené uživatele budete informováni.

Kromě přihlašování je také zavedeno pár novinek jako vyhledávání (v menu dole), filtry v zobrazování turnajů na termínové listině a interaktivní
zobrazení členů reprezentace. Jakékoli připomínky k novým i starým funkcím budou vítány v nyní již privátní sekci dotazů a návrhů pro web.

V neposlední řadě jsme na stránky ČAPEK také nahráli několik fotogalerií. Zde bychom rádi oslovili ty z vás, kteří by byli ochotni přispět vlastními fotkami (ať už ze svých či cizích akcí). Za účelem snadného předávání fotek byla zřízena speciální složka a ftp účet:

adresa: ftp.czechpetanque.cz
jméno: ***********
heslo: ***********

Fotky nahrané do této složky budou procházeny pověřenou osobou a případně ručně nahrávány do galerií ČAPEK. Doporučujeme související fotky (např. z jednoho roku, z jednoho místa) třídit do složek – bude tak snadnější fotky procházet a budou se tedy i rychleji publikovat. Upozorňujeme, že nám nejde o kvantitu, ale kvalitu. Také nejde o reklamu, ale o prezentaci pétanque obecně. Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého víkendu,
Michal Preuss, STK ČAPEK

Těm členům PCK, kteří mají zájem o heslo k přístupu na stránky ČAPEK (viz text výše), zašlu jeho login a heslo (případně jméno a heslo na ftp pro fotky) mailem.
Zdar Váš tajemník Jeníček.
jimlauf@gmail.com